• zekikus5234@gmail.com
  • 0(535) 250 93 79

Ümraniye Evden Eve Taşımacılık

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
13 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Musa Musaoğlu
  • ADRES: Elmalıkent, 4/2, Mandıra Cd.No:26 34764 Ümraniye/İstanbul
  • TELEFON: 0 (532) 435 3175
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 21:00
SERVİS SAATLERİ 07:00 - 21:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Ümraniye evden eve nakliyat olarak başta Ümraniye bölgesi olmak üzere, İstanbul’un pek çok yerinden hizmet verdiğimizi belirtmek istiyoruz. Evden eve taşımacılık adı altında bizlerden daha kaliteli ve daha profesyonel bir firma bulamayacağınızı garanti etmek istiyoruz. Garantimizi de sektör içerisinde uzun zamandır bulunmaya borçluyuz. Ümraniye’de evden eve nakliyat dendiğinde pek çok kişinin aklına biz geliyoruz! Bunu yıllar içerisindeki başarımızla sağladık. Müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak, her defasında onların tercihleri arasında bulunduk. Sizler de kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız, tercih edebileceğiniz en doğru adres biziz! Hayda, acele edin hizmetlerimizden ve uygun fiyatlarımızdan hemen yararlanın.

Yıllardır müşterilerimize kaliteli bir hizmet vermek için çabaladık. Çabamızın karşılığını da her zaman aldık. Yaptıklarımızdan ve yapacaklarımızdan memnun kalacaksınız! Bizleri arayın ve hizmetlerimizden yararlanmaya başlayın.

Her geçen gün müşterilerimizin tercihleri arasında bulunuyoruz. Çalışmalarımız sadece şehir için değil, aynı zamanda şehir dışına da taşmaktadır. Kısacası, Türkiye’nin neresine isterseniz sizleri taşıyabiliriz. Taşımalarımızdan sigortalı taşımacılık hizmetini verdiğimizi de kesinlikle belirtmek istiyoruz. Sigortalı taşımacılık adı altında müşterilerimizin eşyalarını garanti altına alıyoruz. Bu şekilde yaşanacak her türlü olumsuz durumunu firmamız adına üstleniyoruz. Ancak ekip arkadaşlarımızın çalışma sırasında çok dikkatli ve titiz olduğunu da belirtmek istiyoruz. Bu sebeple hiçbir sorun yaşamayacağınızı da şimdiden söylemeliyiz.

Asansörlü nakliyat hizmetini de sizlere veriyoruz. Gördüğünüz gibi, hizmetlerimizde hiçbir sınırlama ve kısıtlama bulunmamaktadır. Asansörlü nakliyat hizmeti sayesinde eşyalarınız profesyonel bir şekilde taşınmaktadır. Bu şekilde eşyalarınızda kırılma ve dökülme gibi sorunlar yaşanmayacaktır. Her geçen gün tecrübelerimizi arttırarak sizlere hizmet vermekten onur ve gurur duyuyoruz. Bizlerden kaliteli ve uygun fiyatta hizmet almak için acele etmenizi öneriyoruz. Fiyatlarımızdan da memnun kalacaksınız. Çünkü fiyatlarımız her bütçeye uygun olacak şekilde düzenlenmektedir. Uygun fiyatlarda kaliteli hizmet almak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Müşterilerimizin bütçelerini düşünerek, en uygun fiyatları onlara sunuyoruz. Bu şekilde hem onlar uygun fiyatlarımızdan yararlanmış oluyor. Hem de kaliteli hizmet almış oluyor. Hızlı ve profesyonel taşınmanın adresi olduğumuzu tekrar hatırlatmak istiyoruz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.