• zekikus5234@gmail.com
  • 0(535) 250 93 79

Nişantaşı Evden Eve Taşımaccılık

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
14 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Musa Musaoğlu
  • ADRES: Ergenekon Ergenekon Mah. Cumhuriyet Cad. No : 149/B 34373 Şişli/İstanbul
  • TELEFON: 0 (532) 435 3175
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 21:00
SERVİS SAATLERİ 07:00 - 21:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Demontaj; montaj edilmiş yani kurulmuş eşyaların en küçük parçalarına ayrılması demektir.Evden eve nakliyat için ilk aşama eşyaların parçalarına ayrılmasıdır. Bu durum eşyaların daha kolay, daha kısa sürede, en az zararla taşınmasına olanak verir. Firmamız demontaj işlemlerinde alanında uzman profesyoneller ile çalışır.

Eşyanın çalışma prensibi, parçaların fonksiyonları hakkında bilgi sahibi olmayan kişiler demontaj işini doğru bir şekilde yapamazlar. Demontaj işlemi konu hakkında uzman ve işin sorumluluğunu alabilecek kişilere yaptırılmalıdır. Dolap, koltuk, gardırop gibi büyük eşyalar dikkatle parçalarına ayrılmalıdır. Bağlantı vidaları korunmalı ve saklanmalıdır.

Demontaj işleminden sonra parçalara ayrılan veya ayrılmayan eşyalar paketlenir. Evden eve nakliyat konusunda üzerinde dikkatle durulacak hususlardan biri de paketlemedir. Paketleme müşteri tarafından da yapılabilir. Fakat böyle bir durumda eşyada oluşabilecek göçük, ezilme, kırılma gibi istenmeyen durumlarda firmamız sorumluluk kabul etmez.

Eşyalar yapıldıkları malzemeden tasarımlarına kadar birçok farklı özellik gösterir. Bu yüzden her eşyanın paketleme işlemi farklı bir yaklaşım ister. Eşyaların taşınırken en az hasarı alması isteniyorsa paketleme sorumluluğu firmamıza bırakılmalıdır.

Sağlam malzemeden yapılan kolilere özenle yerleştirilen eşyalar birçok zarardan korunur. Kırılacak eşyalar özel dolgularla kırılmaya karşı dirençli hale getirilir. Kişisel elbiseler askı ve giysi torbaları ile özenle taşınır. Demontaj işlemi yapılmış büyük eşya parçaları özenle paketlenir. Çizilme, göçme, kabarma, kırılma, boyasının dökülmesi gibi küçük hasarların bile önüne geçilmiş olunur.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.