• zekikus5234@gmail.com
  • 0(535) 250 93 79

Göztepe Evden Eve Taşımacılık

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
11 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Musa Musaoğlu
  • ADRES: Merdivenköy, kızım apartmani, Kızım Sk. 19/B 34732 Kadıköy/İstanbul
  • TELEFON: 0 (532) 435 3175
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 21:00
SERVİS SAATLERİ 07:00 - 21:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Kadıköy evden eve nakliyat olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını ve memnuniyetlerini karşılamak amacıyla aralıksız bir şekilde çalıştığımızı belirtmek istiyoruz. Sektör içerisinde Kadıköy nakliye firması olarak bizlerden daha iyisini bulamayacaksınız. Bunun sebebi, sizin de bildiğiniz üzere sektör içerisinde pek çok firma bunmaktadır. Bu firmalar arasından çalışarak ve başararak kendimizi sıyırdık. Burada her zaman çalışırken farkımızı öne koyduğumuzun da altını çizmek istiyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçları bizim için çok önemlidir. Onların eşyalarını taşırken, aynı kendi eşyalarımızı taşır gibi hareket ediyoruz. Bu şekilde eşyalarınıza hiçbir zarar gelmiyor. Biz buna sigortalı taşımacılık sistemi diyoruz. Eşyalarınızı teslim aldığımız andan itibaren bütün sorumluluğu firma olarak bizler üzerimize alıyoruz. Bu da müşterilerimizin bize güvenmesini sağlıyor. Sonuçta kimse güvenmediği bir firmayı tercih etmez değil mi?

Nakliyat firmasına olan ilginin ne yazık ki sadece olumlu sonuçları bulunmuyor. Aynı zamanda sektör içerisinde pek çok firmanın ortaya çıkmasına sebep olmaktadır. Bu firmalar, müşterilerinin ihtiyaçlarını ve dileklerini hiçbir şekilde önemsemeden çalışmaktadır. Bu da verimsiz bir çalışma anlayışını ortaya koymaktadır. Bu tür firmaların çalışmalarına dair hiçbir şekilde belge bulunmamaktadır. Aynı zamanda da müşterilerine hiçbir zaman güven vermezler. Müşterilerin bu tür firmalara yönelmelerindeki en temel amaç maddidir. Bu firmalar kalitesiz hizmet verdikleri için fiyatları maliyetin aşağısındadır. Bu da müşterilerin dikkatini çeker. Ancak bizler müşterilerimizi uyarmak istiyoruz: Sırf fiyat için, kalitesiz bir firma ile çalışmanız sizleri daha büyük bir maddi yükün altına sokacaktır!

Bizler de bu noktada bu tür firmalardan sıyrılarak kendimize çok ayrı bir yol çizdik. Bu yolda da bizi tercih eden müşterilerimizle yürümek istiyoruz!

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.