• zekikus5234@gmail.com
  • 0(535) 250 93 79

Ataşehir Evden Eve Taşıma

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
13 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Musa Musaoğlu
  • ADRES: Ataşehir Atatürk, Atatürk Blv. No:15 34758 Ataşehir/İstanbul
  • TELEFON: 0 (532) 435 3175
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 07:00 - 21:00
SERVİS SAATLERİ 07:00 - 21:00
SERVİS YERLERİ İSTANBUL

FİRMA HAKKINDA

Ataşehir evden eve nakliyat olarak müşterilerimize çok çeşitli hizmetler vermekteyiz. Verdiğimiz hizmetlerden bir tanesi parça eşya taşıma, yani parsiyel eşya taşımadır. Peki, parsiyel eşya taşıma nedir?

Firmamız müşterilerine en uygun fiyatlarda hizmet vermektedir. Yüksek ücretler ödemeden eşyalarınızı taşıtmak istiyorsanız, bu noktada kesinlikle doğru adreste olduğunuzu belirtmek istiyoruz. Eşyalar bazen kamyonlara sığamayacak kadar küçüktür. Bu da boşu boşuna büyük kamyonların kiralanmasına ve boş yere para ödenmesine sebep olabilir. Bizler de firma olarak bu noktada devreye girerek müşterilerimize parça taşımalı hizmet sunuyoruz. Bu sizin fazla ücret ödemeden, taşıma işleminizi gerçekleştirmenize sebep olabilir. Aynı güzergâha gidecek olan bütün eşyalarınız bu şekilde bir arada taşınmaktadır. Bu sebeple bu hizmeti en uygun fiyatlardan alabilirsiniz.

Firmamız bu noktada sektörün lider firmaları arasında bulunmaktadır. Yüksek masraflardan kurtularak hizmet almak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Hizmetlerimizden yararlanmak ya da ayrıntılı bilgi almak için bizleri arayabilirsiniz. Ekip arkadaşlarımıza eşyalarınızın nerden nereye taşınmasını istediğinizi belirterek işe başlayabilirsiniz. Gerekli yardımları ve bilgileri ekip arkadaşlarımız sizlere sunacaktır.

Parça eşya taşıma hizmetini sizlere sadece şehir içi değil, aynı zamanda da şehir dışı olarak sunmaktayız. Fiyatlarımız gidilecek bölgelere göre değişkenlik gösterebilir. Belirttiğimiz gibi ayrıntılı bilgiyi ekip arkadaşlarımızdan alabilirsiniz.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.