• zekikus5234@gmail.com
  • 0(535) 250 93 79

AKVADENT DİŞ KLİNİĞİ

TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
73 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: . Dr. Dt. Nesimi SOFUOĞLU
  • ADRES: Yakuplu Mah. Hürriyet Blv. 1/D Skyport Gülyapı Binası Beylikdüzü 34524, İstanbul
  • TELEFON: 0 (850) 303 7474
  • SOSYAL MEDYA:
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 22:00

FİRMA HAKKINDA

Beylikdüzü Diş Hastaneleri ve Klinikleri, İmplant, Periodontoloji, Pedodonti, Ağız, Diş ve Çene Cerrahisi, Ortodontist, Kanal Tedavisi, Protetik Uygulamalar, Gülüş Tasarımı ve Estetik Diş Hekimliği, Kanal Tedavisi, Diş Dolgusu, Diş Beyazlatma, Diş Protezi, Diş Çekimi, Çocuk Diş Hekimliği Hizmetlerini Vermekteyiz.
Akvadent Diş Polikliniği; implant, ağız ve diş cerrahisi, ortodonti (diş teli), endodonti, pedodonti (çocuk diş), Periodontoloji, Gülüş Tasarımı, Tam Diş Protez – Takma Diş, Zirkon Kaplama, Diş Beyazlatma, Genel Anestezi, Bruksizm, Porselen Kaplama, Ağız Kokusu, Şeffaf Plak, Muayene hizmetleri ve tedavileri sunan bir diş hastanesi’dir.
AkvaDent Beylikdüzü Diş Kliniği, Beylikdüzü diş hastanesi olarak hizmet veren bir özel kliniktir. Kliniğimizde tamamı alanında uzman hekimlerden oluşan güler yüzlü ve güvenilir bir kadro ile hizmet vermekteyiz.

Hastalarımızın memnuniyeti açısından uzman ekibimiz ile vermekte olduğumuz Beylikdüzü diş hastanesi hizmetlerimiz şu şekildedir: diş protez, diş implant, ağız ve diş cerrahisi, ortodonti (diş teli), endodonti, pedodonti (çocuk diş), periodontoloji, gülüş tasarımı (diş estetiği), tam diş protez – takma diş, zirkon diş kaplama, diş beyazlatma, genel anestezi, bruksizm, porselen kaplama, ağız kokusu tedavisi, şeffaf plak ve ücretsiz muayene.

Yıllardır bu sektörde hizmet vermenin bir artısı olarak; Beylikdüzü ağız ve diş sağlığı merkezi denince akla ilk gelen kliniklerden biriyiz. Bu başarıyı alanında uzman hekimlerden oluşan kadromuza ve hasta odaklı çalışma prensiplerimize borçlu olduğumuzu söyleyebiliriz. Bu işe başlarken ağız ve diş sağlığı hizmetleriyle ilgili aklımızda iki temel hedef vardı: Mümkün olan en kaliteli hizmeti, olabilecek en düşük fiyata müşteriye sunabilmek. Ve geride bıraktığımız yüzlerce mutlu müşteriyi göz önünde bulundurduğumuz zaman bunu başardığımızı söylemek mümkün.

Hem Türkiye’de hem de avrupa diş hastaları dünyasında tüm hastalarımıza hak ettikleri değer ve hizmeti ulaştırmak için çıktığımız bu yolda son teknoloji tıbbi ekipmanları kullanıyoruz. Özellikle diş protezi ve implantlar gibi kullanılan malzemenin son derece önem arz ettiği alanlarda, dünyanın önde gelen implant üreticileriyle yaptığımız anlaşmalar sayesinde hastalarımıza dünya standartlarında implantlar sunuyoruz. Bu anlayışla hastalarımızı tedavi ettiğimiz kliniğimizde size de hizmet vermekten büyük onur duyacağız. Hemen telefon numaralarımızdan veya Whatsapp destek hattımızdan bize ulaşın.

Uzm. Dr. Dt. Nesimi SOFUOĞLU

Mezuniyet:İstanbul Üniversitesi

Tecrübe:13 yıl

Uzmanlık Alanı:Ağız Hastalıkları ve Çene Cerrahisi, Çene Eklemi Bozuklukları, Dental İmplant Cerrahisi, Sinüs Operasyonları, Kist- Tümör Cerrahisi, Gömülü Diş, Apikal Rezeksiyon, Kemik Oluşturma
Dt. Fatma Zehra SARI

Mezuniyet:Hacettepe Üniversitesi

Tecrübe:7 Yıl
Mesleki İlgi Alanları:Estetik Diş Hekimliği, Restoratif Diş Hekimliği Uygulamaları, Pedodonti (Çocuk Diş Hekimliği), Endodonti (Kanal tedavisi), Koruyucu Diş , Protez Diş tedavileri, Estetik Diş Hekimliği Uygulamaları

Çalışma Günleri:Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma-Cumartesi

Dt. Muhyettin YILMAZ

Mezuniyet:İstanbul Üniversitesi

Tecrübe:29 Yıl

Mesleki İlgi Alanları:Estetik Diş Hekimliği, Protetik Tedavi (Protez Uygulamaları), Restoratif Diş Hekimliği Uygulamaları, Koruyucu Diş Hekimliği

Çalışma Günleri:Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma-Cumartesi

Uzm. Dt. Gülsüm ŞAKAR

Mezuniyet:Marmara Üniversitesi

Tecrübe:6 Yıl

Mesleki İlgi Alanları:Metal ve şeffaf kapaklı braketlerle tedaviler Hareketli aygıtlarla tedaviler, Ortognatik cerrahi (çene konumu değiştirme) Şeffaf Plaklarla Tedavi, Çene Eklem Bozukluğu Tedavileri

Çalışma Günleri:Çarşamba-Cumartesi

Hizmet Tanımı
İmplant
Ortodonti
Ağız Kokusu
Çene Cerrahisi
Bruksizm
Diş Beyazlatma
Zirkon Kaplama
Dolgu Tedavisi
Porselen Diş
Periodontoloji
Diastema Tedavisi
Genel Anestezi
Kanal Tedavisi

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.